Zpět na úvod | Zlaté rezervy

„Měníme papír ve zlato.“

Roční spoření do zlata

Otázky a odpovědi

Rozbalit vše

Obecné

Proč je spoření do zlata výhodné? Jaké je navýšení ceny zboží/zlata při spoření do zlata na 12 měsíců? Jsou k ceně zboží připočítávány poplatky? Jsem po uzavření smlouvy zaregistrován do úvěrových registrů? Je smlouva Spoření do zlata půjčka, úvěr? Jaký sortiment mohu prostřednictvím kupní smlouvy Roční spoření do zlata nakoupit? Mohu prostřednictvím produktu Roční spoření do zlata nakupovat i stříbro? Je poskytována na zboží, které je zakoupeno prostřednictvím smlouvy Roční spoření do zlata i smluvní garance zpětného odkupu? Mohu si zakoupené zboží u společnosti ZLATÉ REZERVY uskladnit? Co je přesně služba Čtenářské předplatné?

Uzavření smlouvy

Kdo může uzavřít kupní smlouvu Roční spoření do zlata? Je při uzavření kupní smlouvy účtován nějaký poplatek? Je smlouva určena jen pro občany České republiky nebo i pro zahraniční občany? Obdržím po uzavření kupní smlouvy i papírové vyhotovení poštou domů? Jaká je minimální kupní cena a jaká maximální kupní cena zboží?

Úhrada plateb

Do jaké doby musím uhradit první platbu? A pokud ji neuhradím včas, co mi může hrozit? Mohu předčasně splatit celou kupní cenu zboží? Co když nezaplatím řádnou platbu včas, hrozí mi nějaká sankce?

Dodání zboží

Za jak dlouho po splacení kupní ceny zboží obdržím zboží na svou adresu? Dodáváte zboží jen na území ČR nebo i na Slovensko?

Odstoupení od smlouvy

Občanský zákoník umožňuje, aby kupní smlouva na zlato byla pro kupujícího nevypověditelná. Lze u Vás od smlouvy odstoupit? Jak mohu kupní smlouvu Roční spoření do zlata vypovědět? Je možné se dohodnout o ukončení smlouvy Roční spoření do zlata bez sankce?

Ochrana proti kurzovému riziku

Co znamená ochrana proti kurzovému riziku?

Pokud potřebujete vědět více, kontaktujte naši infolinku
800 117 117

Výhody spoření do zlata

  • možnost nákupu vybraného zboží za aktuální cenu ve 12 platbách,
  • zcela bez poplatků,
  • nejedná se o půjčku (úvěr), ale o kupní smlouvu na investiční zlato,
  • možnost mimořádných plateb, nebo doplacení zboží zdarma,
  • ochrana proti kurzovému riziku,
  • při nákupu Ročního spoření do zlata získáte přístup ke všem placeným článkům zdarma.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádný seminář.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádnou konferenci.