Zpět na úvod | Zlaté rezervy

„Měníme papír ve zlato.“

ZLATÉ REZERVY » Kontakt » Specialista na drahé kovy pro privátní a korporátní klientelu


Specialista na drahé kovy pro privátní a korporátní klientelu

Specialista_na_drahe_kovy_ZLATE_REZERVY_03

V České republice vzhledem k předlistopadové minulosti prakticky neexistuje tradice ukládání finančních prostředků do fyzického zlata. I přesto, že za několik posledních let se tento trend začíná pomalu otáčet, povětšinou jsou tyto služby poskytovány subjekty, které využívají nízkého povědomí veřejnosti o funkcích tohoto specifického trhu.

Distribuční sítě jsou významnou měrou zaměřeny dvěma způsoby. Buď složitou personální hierarchií na bázi multilevel marketingu, nebo tvrdým diskontem prostřednictvím on-line prodeje. U prvního řešení klient v prvních několika letech svého „spoření“ platí vysoké poplatky, které končí v byrokratickém aparátu poskytovatele této služby a u zprostředkovatele. Druhé řešení naopak zcela izolovalo podstatu tradice zlata a nahradilo ji pouhým bezmyšlenkovitým „dealováním“ bez jakékoliv přidané hodnoty.

Společnost ZLATÉ REZERVY jde od prvopočátku zcela odlišnou cestou. Zakladatelé společnosti mají zkušenosti a vzdělání v oblasti bankovnictví a finančnictví. Za posledních několik let jsme v rámci společnosti implementovali tvrdá pravidla pro obchodování se zlatem a jeho uskladněním, které jsme převzali z tradice převážně britského a amerického práva, kde zlato koluje mezi lidmi a podnikatelskými subjekty již stovky let. Sídlo naší společnosti je vybudováno zcela na zelené louce se vším komfortem a bezpečnostními předpisy, které jsou na Západě standardem. Jsme tak schopni poskytovat klientům špičkové služby za odpovídající cenu.

Avšak žádná obchodní činnost nemůže být kompletní, pokud není spojena s poskytováním relevantních informací a znalostmi o trhu zlata. Naše společnost provozuje svým rozsahem v českých podmínkách zcela bezprecedentní prostor www.zlaterezervy.cz. Máme vlastní redakci, která obstarává každodenní zpravodajství pro své klienty i předplatitele. Máme 24hodinové poskytování aktuálních cen drahých kovů, a to v reálném čase s vlastním zobrazením v grafech.

Abychom působnost a filozofii naší společnosti dále rozšířili, rozhodli jsme se vůbec poprvé vypsat následující výběrové řízení:

ZLATÉ REZERVY s.r.o., divize Private and Corporate Assets jako etablovaný obchodník s drahými kovy v ČR se zaměřením na privátní a korporátní klientelu otevírá pozici

Specialista na drahé kovy.

Vybraným kandidátům pro tuto pozici budou poskytnuty takové znalosti a zázemí, které jim umožní, aby mohli jménem společnosti ZLATÉ REZERVY nabízet potencionálním klientům služby na světové úrovni spojené s uložením finančních prostředků do drahých kovů a zároveň se stát po celou dobu činnosti aktivním účastníkem událostí, které se na trhu investičního zlata a stříbra odehrávají.

Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci a čestné jednání.

Základní požadavky

 • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru).
 • Základní povědomí o trhu zlata a stříbra včetně aktuálního dění.
 • Ochota vzdělávat se v oblasti investičních kovů.
 • Profesionální a pro-klientský přístup k práci.

Náplň práce

 • Soustavně se vzdělávat.
 • Aktivně se zajímat o problematiku drahých kovů.
 • Předávat získané znalosti klientům.

Nabízíme

 • Kvalitní zázemí silné společnosti.
 • Smlouvu o obchodním zastoupení (ne MLM).
 • Spravedlivý způsob odměňování + bonusy.
 • Možnost pracovat po celé ČR (bez regionalizace).

 

Pokud Vás tato pozice zaujala, přihlaste se do výběrového řízení na e-mail: partner@zlaterezervy.cz
Nejpozději do 7 dní od odeslání průvodního dopisu a životopisu Vás budeme kontaktovat.
Nabídku práce si také můžete stáhnout ve formátu pdf zde.

ZR_logo_ZAKL_72dpi_RGB

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádný seminář.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádnou konferenci.