Vedení společnosti | Zlaté rezervy

„Měníme papír ve zlato.“

Vedení společnosti

Roman_Pilisek_ZLATE_REZERVY_2014

Mgr. Roman Pilíšek

Je spoluzakladatel a hlavní ekonom společnosti ZLATÉ REZERVY s.r.o. Jeho hlavním posláním je publikační činnost, ekonomické analýzy a komentáře na portálu www.zlaterezervy.cz. Dále má na starosti obchodní strategii společnosti a spolupráci s obchodními partnery.

Roman Pilíšek je absolventem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde se již během studia intenzivně zabýval problematikou akciových a komoditních trhů. Dále je absolventem studijního programu politologie s vedlejší specializací politická ekonomie na vysoké škole CEVRO Institut v Praze. Má dlouholetou praxi v oblasti finančního řízení a bankovnictví.

FOTO JANEK 2

Jan Železník

Je spoluzakladatel a hlavní analytik společnosti ZLATÉ REZERVY s.r.o. Je zodpovědný za analytickou činnost hlavních světových komodit a měn (zlato, stříbro, USD/CZK) a za tvorbu technických analýz a doporučení.

Jan Železník studoval na Wirtschaftsunivesität Wien (Rakousko) a od roku 1998 působí v oblasti služeb a financí. Získal rozsáhlé znalosti při obchodování komoditních futures a opcí na světových burzách (CME, CBOT, COMEX, NYBOT). Je typický konzervativní investor a díky svým zkušenostem je velkým zastáncem drahých kovů jako velmi bezpečných investic ve střednědobém a dlouhodobém horizontu.

Obchodní oddělení

RomanaV_ZLATE_REZERVY

Romana Vachlová

Má na starosti obchodní zastoupení naší společnosti pro oblast Praha a střední Čechy. Je zodpovědná za externí sítě v tomto regionu a také za divizi Private & Corporate Assets.

Od roku 1996 aktivně působí ve finanční sféře se zaměřením na privátní a korporátní klientelu. Své dlouholeté zkušenosti čerpala na vedoucích pozicích v předních finančních institucích. Dlouhodobě se věnuje klientskému portfolio managementu.

Aleš Bieronski

Bc. Aleš Bieronski

Je spoluzakladatelem společnosti. Má na starosti vyhledávání obchodních příležitostí pro oblast Zlínsko a Brněnsko. Od roku 1999 úspěšně působí ve finančním sektoru.


Ing. Vlastimil Michlíček

Patří mezi klíčové osobnosti naší společnosti. V současné době je zodpovědný za externí sítě a dále za rozvoj divize Private & Corporate Assets.

Od roku 1991 úspěšně pracuje v bankovním sektoru, převážně na vedoucích pozicích. 17 let působil v České spořitelně, a.s., naposledy jako ředitel krajské pobočky ve Zlíně (6 let). Dále vedl přes dva roky divizi osobního bankovnictví významného peněžního ústavu.

Při spravování financí významným a movitým klientům hrají důležitou roli nejen správné a včasné informace z trhu, ale také dlouholeté zkušenosti a vzájemná důvěra. Zlato pro něj představuje zajímavou příležitost, jak klientům ochránit a zároveň zajímavě zhodnotit finanční prostředky ve střednědobém a dlouhodobém horizontu.

ZSevera_ZLATE_REZERVY

Bc. Zbyněk Severa

Zastupuje společnost ZLATÉ REZERVY pro oblast Brna a okolí, kde vede naši pobočku - M - Palác, Heršpická 5, Brno.

Jeho velkou devizou jsou dlouholeté zkušenosti z bankovnictví a finančního sektoru, kde působil převážně na vedoucích pozicích. Pracoval pro společnosti AWD ČR, HVB Bank Czech Republic a.s., BankAustria Creditanstalt, a.s., z toho také jako ředitel hlavní pobočky UniCredit Bank a.s. v Brně a jako ředitel pobočky ve Zlíně – HVB Bank Czech Republic a.s.

Zákaznická linka 800 117 117

 |   |  Košík je prázdný

Původní způsob přihlášení/ Zlato na splátky

Přihlašovací jméno / kód:
Heslo:
 

Přihlášení členů klubu Zlatý směr

Číslo klubové karty:
Kontrolní součet 5 + 5 = ?
(výsledek napište slovy)

Přihlášení předplatitele

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 
Registrace předplatného
Zapomněli jste heslo?

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádný seminář.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádnou konferenci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací