Zpět na úvod | Zlaté rezervy

„Měníme papír ve zlato.“

ZLATÉ REZERVY » Kontakt » Vedení společnosti


Vedení společnosti

Roman_Pilisek_ZLATE_REZERVY_2020

Mgr. Roman Pilíšek

Je spoluzakladatelem a hlavním ekonomem společnosti ZLATÉ REZERVY s.r.o. Dále publikuje ekonomické analýzy a komentáře v médiích a na portálu www.zlaterezervy.cz.

Roman Pilíšek je absolventem Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, kde se již během studia intenzivně zabýval problematikou finančních a komoditních trhů. Dále je absolventem magisterského studijního programu politologie s vedlejší specializací politická ekonomie na vysoké škole CEVRO Institut v Praze.

 

FOTO JANEK 2

Jan Železník

Je spoluzakladatelem a hlavním analytikem společnosti ZLATÉ REZERVY s.r.o. Na portálu www.zlaterezervy.cz publikuje pravidelné reporty z trhu zlata a stříbra, překládá vybrané články, analýzy a zajímavosti o vzácných kovech, penězích a ekonomice.

Jan Železník studoval na Wirtschaftsunivesität Wien (Ekonomická univerzita ve Vídni) a od roku 1998 působí v oblasti správy nemovitostí, financí a komoditních burz. Ve společnosti Zlaté rezervy má na starosti styk se zahraničními dodavateli zlata a stříbra (z Rakouska, Německa, Švýcarska). Společně s kolegou Romanem Pilíškem vede hlavní prodejnu se sídlem ve Zlíně, kde poskytuje klientům kompletní servis a poradenství při nákupu a prodeji investičních kovů.


Obchodní oddělení

Petr_Zurek_Obchodni_reditel

Bc. Petr Žurek
Obchodní ředitel společnosti ZLATÉ REZERVY

Více než 20 let působení v oblasi řízení týmu a prodeje. Zkušenosti získal na obchodních pozicích v sektoru telekomunikací a finančnictví. Obchodní spolupráce se společností ZLATÉ REZERVY trvá od roku 2010. Řídí obchodní sítě na celém území ČR.Aleš Bieronski

Bc. Aleš Bieronski

Má na starosti vyhledávání obchodních příležitostí pro oblast Zlínsko a Brněnsko. Od roku 1999 působí ve finančním sektoru.ZSevera_ZLATE_REZERVY

Bc. Zbyněk Severa

Zastupuje společnost ZLATÉ REZERVY pro oblast Brna a okolí, kde vede naši pobočku - M - Palác, Heršpická 5, Brno.

Jeho velkou devizou jsou dlouholeté zkušenosti z bankovnictví a finančního sektoru, kde působil převážně na vedoucích pozicích. Pracoval pro společnosti AWD ČR, HVB Bank Czech Republic a.s., BankAustria Creditanstalt, a.s., z toho také jako ředitel hlavní pobočky UniCredit Bank a.s. v Brně a jako ředitel pobočky ve Zlíně – HVB Bank Czech Republic a.s.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádný seminář.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádnou konferenci.