Zpět na úvod | Zlaté rezervy

„Měníme papír ve zlato.“

ZLATÉ REZERVY » Kalkulačka


Kalkulačka

Zlatá investiční kalkulačka

Zlatá kalkulačkaNevíte, jak své finanční prostředky optimálně rozdělit do investičních slitků a mincí? Pomůžeme vám! Naše zlatá investiční kalkulačka vám na základě několika vstupních hodnot poradí, jak si své finanční prostředky správně a výhodně rozdělit.
Celkové finanční prostředky určené k nákupu investičního zlata Celkové finanční prostředky určené k nákupu
investičního zlata
Prostředky určené pro střednědobou až dlouhodobou investici Prostředky určené pro střednědobou až
dlouhodobou investici

(doplňte, kolik prostředků z celkové částky uvažujete investovat do zlata za účelem pozdějšího - převážně jednorázového - odprodeje, například: úvaha o budoucím nákupu nemovitosti nebo auta; pro potomky po dovršení určitého věku nebo rychle dostupná finanční rezerva. Budou vybrány největší slitky v závislosti na délce investice.)
Na dobu Na dobu
Prostředky určené pro důchodový věk Prostředky určené pro důchodový věk
(doplňte, kolik prostředků z celkové částky uvažujete investovat do zlata za účelem odprodeje ve svém důchodovém věku. Budou vybrány nižší váhové slitky v závislosti na odhadu budoucího důchodu při porovnání s předpokládanými výdaji)
Současný hrubý měsíční příjem Současný hrubý měsíční příjem
(doplňte výši měsíční hrubé mzdy. Tato hodnota bude sloužit jako nástroj pro odhad budoucí výše důchodu - očištěného o inflaci)
Současné měsíční životní náklady Současné měsíční životní náklady
(doplňte současné životní náklady po odečtení výdajů o kterých předpokládáme, že jsou v důchodu nepravděpodobné - splátky hypotéky, potomci aj.)

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádný seminář.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádnou konferenci.