Zpět na úvod | Zlaté rezervy

„Měníme papír ve zlato.“

5 výhod jen u nás

5_vyhod_jen_u_nas_banner_bez

Okamzita_fixace_ceny_ikonaOkamžitá fixace konečné ceny drahých kovů 365 dní v roce

Všechny ceny zboží jsou u nás vždy v okamžiku dokončení objednávky konečné a neměnné. Objednávku můžete uskutečnit každý den včetně víkendů a svátků a to vždy od 8:00 do 20:00. Mimo tuto dobu nelze zboží objednat

Okamžitá fixace ceny při nákupu drahých kovů je nutností

Cena investičního zlata a stříbra se odvíjí od hodnot zveřejňovaných na mezinárodních burzách. Ceny kolísají prakticky nepřetržitě, a proto ceny drahých kovů aktualizujeme v minutových intervalech.

V tomto nestálém prostředí je proto bezpodmínečné, aby každý nakupující měl při odeslání objednávky 100% jistotu, že cena, za kterou drahé kovy objednává, byla vždy cenou konečnou. Zde podle nás není prostor pro kompromis.

Avšak praktikou většiny obchodníků s drahými kovy je, že konečné ceny investičního zlata a stříbra fixují až po přijetí zálohové platby. Podle nás se jedná o nepřijatelné riziko pro každého nakupujícího. Navýšení ceny z důvodů pohybu cen na burze do okamžiku přijetí platby může dosahovat i mnoha procent. Sice můžete fixaci odmítnout, ale cena již tzv. "utelka" a je dále na cokoliv pozdě.

Užijte si svou investici a zbytečně se nestresujte

V případě, že si zvolíte platbu formou bankovního převodu, můžete uhradit kupní cenu zboží až v následujících 3 pracovních dnech po dni dokončení objednávky. Máte tak dostatek času pro provedení platby i přes bankovní přepážku, pokud například nemáte internetové bankovnictví nebo máte toto bankovnictví omezeno bezpečnostním limitem na jeden den.

Investujte i o víkendu nebo ve svátcích

Víkend je převážně dobou, kdy má každý více času si věci dostatečně promyslet a následně se rozhodnout. Společnost ZLATÉ REZERVY proto jako jediná v České republice nabízí možnost nákupu drahých kovů i o víkendu a dokonce i o svátcích vždy v konečných cenách. V případě víkendů, kdy jsou burzy zavřeny, vychází cena námi nabízeného zboží z ceny naposledy zveřejněné v pátek v noci. Ceny o svátcích jsou pak stanoveny na základě mezinárodních burz.

UPOZORNĚNÍ: Vyhrazujeme si právo vypnout možnost nákupu o víkendech z důvodů mimořádných okolností na trhu. Například jako jsou epidemie Coronaviru, vyhlášení Nouzového stavu ve státě apod.

Více informací o možnostech nákupu a fixací zboží naleznete zde.

Garance_vykupu_ikonaSmluvní garance zpětného odkupu zboží

Společnost ZLATÉ REZERVY poskytuje smluvní garanci, že kdykoliv odkoupí od svého zákazníka zboží (investiční zlato a stříbro v podobě investičních slitků a mincí), které u ní zakoupil, a to za aktuální výkupní cenu, která je uvedena pod odkazem výkup zlata - zboží, které bylo zakoupeno u nás. U některého zboží poskytujeme i lepší výkupní ceny, než jsou ceny burzovní. Dále součástí této smluvní garance je i naše povinnost, že finanční prostředky musíme vyplatit nejpozději do 10 dní. Zpravidla však provádíme výplatu v den výkupu.

Certifikát o nákupu

Pro uplatnění práva na výkup je ke každému kusu zboží vydán při prodeji tzv. Certifikát o nákupu, který je opatřen holografickou známkou s unikátním sériovým číslem, specifikací zboží a datem vystavení. Na rubové straně jsou uvedeny podmínky a postup výkupu.

Certifikát není vystaven na jméno, tj. je převoditelný společně se zbožím. Pokud tedy zboží dále někomu prodáte, darujete apod., předejte mu zároveň i certifikát o nákupu. Právo na výkup tak u nás může uplatnit nový vlastník zboží. Vzor certifikátu si můžete prohlédnout zde.

Další informace

Naše společnost vypracovala několika stránkovou analýzu "Výkup investičního zlata a stříbra je u většiny obchodníků nesrozumitelný", po jejímž dokončení jsme došli k jednoznačnému závěru, že naše společnost nabízí zcela transparentní podmínky výkupu, které na českém trhu jen obtížně hledají konkurenci. Celá analýza je k dispozici zde.

Postup výkupu

Výkup provádíme celkem dvěma způsoby. Osobně v sídle a na pobočkách společnosti nebo tzv. servisním balíčkem prostřednictvím České pošty. Komplexní průvodce a žádost je zpracovávána ve zvláštní sekci, kterou naleznete zde.

Garance zpětného odkupu zboží je součástí našich obchodních podmínek, které jsou k dispozici zde.

ZS_70pxZlatý směr - klientský klub

Zlatý směr je klientský klub zákazníků společnosti ZLATÉ REZERVY. Členem klubu Zlatý směr se automaticky stáváte při dosažení souhrnu objednávek v hodně 100 000 Kč. Členství přináší spoustu zajímavých možností, výhod a jedinečných služeb navíc.

Hlavní výhody určené pouze pro členy klubu Zlatý směr:

  • časově neomezený přístup k placeným článkům, unikátním informacím a tržním analýzám,
  • on-line klientské portfolio (sledování vývoje vaší investice v reálném čase a navíc zobrazení v grafech),
  • využití služeb Dealingu ZR (možnost okamžité fixace ceny po telefonu),
  • on - line nákup s okamžitou fixací ceny bez platby zálohy předem až do výše 2 mil. Kč,
  • možnost využití speciálních akcí a bonusů,
  • věrnostní program,
  • speciální prodejní servis,
  • více informací klientském klubu naleznete zde.

Platba_kartou_ikonaPlatba kartou až do výše 100 tis. Kč zcela BEZ poplatků

Úhrada zboží a služeb při nákupu on-line prostřednictvím platební karty je v dnešní době zcela běžnou součástí nákupu na internetu. Jedná se o bezpečný, rychlý a zcela bezplatný způsob jak nahradit komplikovanější úhrady prostřednictvím bankovního převodu. U nás nabízíme platbu kartou za zboží až do výše 100 tis. Kč a navíc prostřednictvím platební brány PayU. Tj. naše společnost v žádném případě nepřijde do styku s údaji na Vaší kartě. Naopak tyto údaje jsou poskytovány přímo platební bráně příslušného bankovního ústavu.

Platební karta a okamžitá fixace ceny

Spojení naší služby okamžité fixace ceny spojené s platbou prostřednictvím platební karty je svým druhem v českém prostředí unikátem. 
Prakticky během několika minut jste schopni v konečných cenách nakupovat zboží prostřednictvím karty a to zcela bezplatně. V podmínkách neustále se měnících cen drahých kovů je tato kombinace služeb zcela bezkonkurenční.

Rychlá expedice zboží

Platba kartou dále patří k plně automatizovanému způsobu párování plateb za zboží. Jinými slovy nedochází k žádné prodlevě při kontrole a ověřování platby. Zboží skladem objednané do 16 hodiny zpravidla expedujeme na Vaši adresu tentýž den. Poštovné je samozřejmě zdarma.

Patební brána PayU

Prostřednictvím platební brány PayU můžete také platit online bankovním převodem pomocí tzv. on-line tlačítka. Více informací o platební bráně PayU naleznete zde.

Postovne_zdarma_ikonaPoštovné zdarma po celé České republice i na Slovensko

Naše společnost při nákupu v e-shopu neúčtuje klientům poštovné, balné nebo v případě úhrady dobírkou tzv. doběrečné za nákup drahých kovů.

Dodávky po České republice

Na území České republiky využíváme služeb České pošty. Vzhledem k charakteru zásilky nemůžeme využívat služeb jiných přepravců neboť ti neumožňují zasílání drahých kovů/cenin.

Při platbě předem jsou zásilky posílány pojištěné, výhradně do rukou adresáta ve speciální bezpečnostní obálce. Nikdo kromě osoby uvedené v dodací adrese si nemůže zboží vyzvednout. Pokud jsou drahé kovy zasílány na dobírku, pak může zásilku vyzvednout i osoba blízká. Více informací zde.

Při balení a uzavírání zásilky je pořizován archivovaný video záznam. Tento záznam může být v případě nesrovnalostí použit pro nápravu věci. Např. Česká pošta pro důvod reklamace tento záznam požaduje, jinak nemusí uznat případnou reklamaci změny obsahu zásilky při přepravě.

Dodávky na Slovensko

Pro dodávky drahých kovů na území Slovenska využíváme služeb Slovenské pošty. Maximální výše objednaného zboží na jednu zásilku je ekvivalent 350 000 Kč v EUR.

Dodání zboží na Slovensko je samozřejmě také bezplatné. Při této formě dodávky nelze využít formu úhrady dobírkou, ale pouze platby předem. Více informací zde.

UPOZORNĚNÍ: Na produkt Zlato na splátky se vztahují jiné podmínky dodání zboží. Tyto podmínky jsou uvedeny u samotného produktu a při uzavření smlouvy.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádný seminář.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádnou konferenci.