Zpět na úvod | Zlaté rezervy

„Měníme papír ve zlato.“

ZLATÉ REZERVY » Online prodej zlata a stříbra » Zaslání Českou poštou - zdarma


Zaslání Českou poštou - zdarma

Pro dodání objednaného zboží zákazníkovi využíváme služby České pošty.  Poštovné a balné je při prvním zaslání každé objednávky ZDARMA. Zásilka je opatřena všemi náležitostmi, které zaručují bezpečné dodání zásilky pouze osobě, která objednávku provedla. Více informací o náležitostech zásilky je uvedeno níže.
eská_pošta_logo

Možnosti odběru

POSTE RESTANTE - zásilka zůstává na poště - zdarma

V případě, že byste nechtěli, aby vaše zásilka byla doručována poštovním kurýrem až domů (např. z důvodu větší ochrany soukromí) nebo jste mimo pevnou adresu pro doručení, pak máme řešení. Nabízíme službu POSTE RESTANTE. Zásilka po našem odeslání zůstává na vámi udané poště kdekoliv po celé České republice a bude čekat na vaše vyzvednutí. Zásilka je opatřena unikátním číslem, které od nás obdržíte prostřednictvím emailu. Následující den po podání zásilky můžete sledovat její polohu na stránkách České pošty.

Jak na to?
Při vyplňování vašich údajů v posledním kroku objednávky vyplňte kolonky Dodací adresy.

POSTE RESTANTE

Náležitosti zásilky:

  • Zásilka je vždy pojištěná na plnou hodnotu zboží.
  • Zásilka je odeslána formou cenného psaní -  je vždy použita speciální obálka, která obsahuje bezpečnostní prvky, díky nimž nemůže být otevřena bez zanechání neodstranitelných stop.
  • Dodání do vlastních rukou výhradně jen adresáta - tj. Česká pošta dodá poštovní zásilku výhradně jen adresátovi (je nepřebratelná jinou osobou, tj. ani zmocněncem, manželem/manželkou apod..).
  • Dodejka - tj. písemné potvrzení převzetí zásilky. Dodejku dle dispozice výhradně jen do vlastních rukou adresáta může podepsat jen adresát.
  • Zásilka je opatřena unikátním číslem, které od nás obdržíte prostřednictvím emailu.  Následující den po podání zásilky můžete sledovat její polohu na stránkách České pošty.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádný seminář.

V tuto chvíli není možné se zaregistrovat na žádnou konferenci.